Belgia ograła Bułgarów

Belgia wygrała z Bułgarią 2:1 (0:1) w towarzyskim meczu piłkarskim rozegranym w Brukseli. Po raz pierwszy reprezentację gospodarzy poprowadził Georges Leekens, który w zeszłym tygodniu zastąpił Holendra Dicka Advocaata.

puchar CEV: trudne zadanie polskich zespołów

Siatkarze Domeksu Tytana AZS Częstochowa i Zaksy Kędzierzyn-Koźle bez większych kłopotów dotarły do ćwierćfinału Pucharu CEV. w tym momencie czeka je niezwykle trudna przeprawa, jako że przyjdzie im się zmierzyć z silnymi zespołami z Rosji i Turcji.

Rozpoczęły się ruchy transferowe w Legii

legia chce, żeby Artur Jędrzejczyk wrócił z wypożyczenia do Korony. Pance Kumbev otrzymał od klubu wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy. jednak Tomasz Kiełbowicz w przyszłym tygodniu ma ustalić uzdolnienie przedłużenia kontraktu o rok.

NBA: przebojowy Gortat, efektowne urodziny

W środowym meczu NBA wicemistrzowie z ubiegłego sezonu, drużyna Orlando Magic, pokonali we własnej hali Milwaukee Bucks 117:92. Skuteczny był center gospodarzy, Marcin Gortat, który na parkiecie spędził poniekąd dubel pełne kwarty - dokładnie 23 minuty i 53 sekundy.

związek Mistrzów się sprzedała

łódź odlicza już dni do finału siatkarskiej Ligi Mistrzów. jeżeli fisza jeszcze nie ma biletów, o obejrzeniu najlepszych siatkarzy Starego Kontynentu może zapomnieć - wszystkie wejściówki znalazły już nabywców.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435