umowny poczęstunek kontrahentów nie ma charakteru reprezentacji


Jednym z na ogół zadawanych organom podatkowym we wnioskach o interpretacje pytań jest możliwość zaliczania w koszty uzyskania przychodu wydatków na artykuły spożywcze podawane kontrahentom, klientom w czasie spotkań biznesowych, na przestrzeni szkoleń produktowych, czy też podczas targów i wystaw itp.

zespolenie eurodolara naokoło poziomu 1,3400


Złoty rozpoczął dzisiejszą sesję na silnym poziomie - notowania EUR/PLN blisko godz. 9.30 kształtowały się w pobliżu poziomu 3,8600. trochę silniejsze względem euro są również: korona czeska zaś forint węgierski. Waluty regionu wsparły wczorajsze udane aukcje obligacji polskich oraz czeskich - w obydwu przypadkach zainteresowanie na papiery dłużne nad dwakroć przekroczył plus oferty.

Google zburzy Wieżę Babel komórką?


Google kończy opracowywanie rewolucyjnej technologii, która umożliwi naświetlenie rozmów przez telefony komórkowe w trakcie ich trwania. Na ktokolwiek język, jakiego zażyczy sobie abonent - informują brytyjskie media.

Back on track


Nastroje na GPW zmieniły się od wczorajszego popołudnia do dzisiejszego poranka o 180 stopni, a ceny akcji rozważnie dobrze zbudowany od początku do końca notowań, częściowo negując wczorajszą słabość.

PMI - kolejna wykładnik siły polskiej gospodarki


wskaźnik PMI w sierpniu 2009 r. wzrósł do wartości 48,2 pkt z 46,5 pkt w lipcu - podał we wtorek Markit Economics, opracowujący doniesienie dla HSBC.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>