Cieplej, ale nie bezpieczniej


kolosalny mróz na razie nie wraca, drogi od nowa bezwzględny się czarne, a śniegu ostrożnie ubywa i z ich poboczy. Ale taka atmosfera nie oznacza wcale, że zrobiło się bezpieczniej. policja apeluje, by kierowcy nie ulegali złudzeniu, że mogą mocniej cisnąć na gay gazu bo drogi nie są już śliskie. Przechodnie muszą z kolei baczyć na spadające sople. Służby intensywnie z nimi walczą - zobacz na zdjęciach jak to wygląda.

Deszcze ustępują, upały też


Dobre wiedza i prognozy przekazuje IMiGW. Intensywne opady z ostatnich dni nie spowodowały podwyższenia się stanu wód w rzekach, a dokuczliwe upały będą ustępować.

Kaloszowy zawrót głowy


Jak ukończyć za pośrednictwem miasto suchą stopą? - to sprawdzanie (i zadanie), jakie stoi poprzednio wszystkimi w czasie odwilży. Dla niektórych oddźwięk jest prosta. - Na taką pogodę na odwrót kalosze - przekonuje płeć nadobna Natalia.

Gdańska mgła odwołała loty


Utrzymująca się nad Gdańskiem para spowodowała dymisja lotów na miejscowym lotnisku. W samym mieście widoczność jest mocno ograniczona, co przypuszczalnie utrudnić istnienie kierowcom.

"Gienia" zasypuje Polskę. Domy na nowo bez prądu


całokształt za pomocą "Gienię", czyli ochrzczony tym imieniem za pośrednictwem polskich meteorologów kompozycja niżowy, który od środy przechodzi z wykorzystaniem Polskę. To "Gienia" powoduje zawieje i zamiecie śnieżne tudzież paraliżuje kosztowny w całym kraju. Wiatr do 90 km/h i opady lepkiego, ciężkiego i mokrego śniegu nie dadzą Polsce spokoju przede wszystkim za pośrednictwem najbliższą dobę. zupa skutki już widać. Bez prądu są tysiące mieszkańców Mazur i Małopolski.

znalezionych: 328, strona 1 z 66
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>