weekend dżdżysty i burzowy


Będzie padać, ale nie w tych rejonach Polski, gdzie zalew pozbawiła tysiące ludzi dachu nad głową. W koniec tygodnia deszcze na to samo lokalne. A jak burze - to głównie na wschodzie Polski.

Największy białe od 50 lat. Prawdziwy?


Potężne śnieżyce nie odpuszczają - intensywne opady szczególnie odczuwają mieszkańcy północnej części Chin. Meteorolodzy zapowiadają, że może to potrwać coraz parę dni.

sylwester w deszczu i śniegu


przeszły dzień grudnia będzie dla nas wystarczająco łaskawy, jeśli chodzi o pogodę. W całym kraju termometry zatrzymają się nieznacznie poniżej zera. Co zgodność z rzeczywistością noworoczną zabawę na świeżym powietrzu mogą przeszkadzać opady śniegu i deszczu, ale jak zapewniają synoptycy - na to samo przelotne.

Ten rok jednym z najcieplejszych


Słońce, absencja śniegu i wiosenne temperatury - taki grudzień prawdopodobnie animować obawy. Meteorolodzy z całego świata twierdzą, że obecna dekada jest najcieplejszą od czasu oficjalnego rejestrowania danych meteorologicznych. Co więcej - rok 2009 okaże się najprawdopodobniej jednym z najcieplejszych lat.

Uważajcie na śnieżyce. "Miriam" nadchodzi


Po ostrych mrozach, gwałtownym spadku temperatury przyszedł czas na intensywne opady śniegu. Meteorolodzy ostrzegają, że w środę przez Polskę przejdą gwałtowne zawieje i zamiecie śnieżne. Najgorsza casus panować będzie w główny punkt i na wschodzie kraju. Za taką sytuację odpowiada niż Miriam, kto wędruje znad Cieśnin Duńskich.

znalezionych: 328, strona 1 z 66
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>