Cel: Nie przynieść wstydu synowi


gwiazda "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jassica Parker przyznała, że jednak nagminnie zadziwia ekstrawagancjami stylistycznymi, na co dzień ubiera się szybko i tak, żeby nie zapewniać wstydu synowi.

Gibson ma milusiński z byłą dziewczyną Bonda


53-letni Mel Gibson po raz ósmy został ojcem. Matką nowonarodzonej dziewczynki jest rosyjska kumpela Australijczyka 39-letnia Oksana Grigoriewa, był pensjonareczka jednego z odtwórców roli Jamesa Bonda, Timothy Daltona.

Mia w krainie czarów


Na początku marca na ekrany polskich kin wejdzie disneyowska wersja filmowa "Alicji w Krainie Czarów". Główną rolę blondwłosej dziewczynki gra Mia Wasikowska - Australijka polskiego pochodzenia. I chociaż ma wówczas 21 lat, trafiła już do grona 10 najbardziej obiecujących aktorek.

"Lady" i pastorałki - akustycznie w filharmonii


Constanze Friend i Thomas Fellow, czyli dwoje Friend'n'Fellow będzie gwiazdą dorocznej "Christmas Night" Ery Jazzu. Zespół zagra już w najbliższą niedzielę w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Pojedynek gigantów - komu dadzą Grammy?


Beyonce (10 nominacji), Taylor Swift (osiem) i Lady Gaga (pięć nominacji) mają największe szanse na zdobycie nagrody Grammy. O tym, kto dostanie tę prestiżową nagrodę (zwaną "muzycznym Oscarem"), dowiemy się już w niedzielę. Wśród potencjalnych nagrodzonych mogą znaleźć się też m.in. tacy giganci jak U2, Green Day, Eric Clapton czy AC/DC.

znalezionych: 587, strona 1 z 118
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>