Giełdowe bez owijania w bawełnę Nocy Muzeów


Tegoroczną Noc Muzeów spędzić wolno na giełdzie. Parkiet warszawskiej GPW po raz pierwszy zostanie prosty dla zwiedzających w najważniejszą muzealną imprezę roku. Zostanie dla nich otwarty, na co doba niedostępny, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

oryginalny suzeren muzyki urodził się 75 lat temu


Gdyby żył, miałby 75 lat. jeżeli żył, z pewnością później - co więcej jeśli nie brałby już gitary do ręki - na jego koncertach mdlałyby nastolatki. Elvis Presley nie żyje od lat, ale i tak tytułu największej gwiazdy muzyki mu nie odbierze.

"Wianki" w siedlisko stolicy. Zmiany w komunikacji


arena już gotowa, ale tym co do jednego na placu Defilad. za pośrednictwem nasiąknięte po wielkiej fali wały, Wianki musiały się przenieść. Już dziś pod Pałacem Kultury i Nauki zagrają: Europe, Kosheen zaś Muniek. W związku z imprezą, wprowadzono zmiany w komunikacji miejskiej.

Tajne komplety jawne jak nigdy


Ławki w jawny, bezczelny sposób rozmieszczone będą po całym skwerze Wizytek w Warszawie. Dekonspirują się oraz wykładowcy: Agata Passent, Tomasz Sianecki, Przemek Truściński, Jan Lityński. Po 70 latach nie zmieniło się jedno: chcą uratować pamięć zanim zapomnieniem.

Sapkowski: lepsza napad mp3 niż portfela babci


Obrażanie się na internetowe piractwo jest tak samo jak skuteczne jak obrażanie się na deszcz - uważa Andrzej Sapkowski. Piratów rozumie, bo - jego zdaniem - 50 złotych za płytę z muzyką to sporo. - Nie powinny kosztować więcej niż 15 złotych - ocenia pisarz. Audiobook z jedną z jego powieści, który w ostatnim czasie trafił do sklepów, kosztuje... 59.

znalezionych: 587, strona 1 z 118
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>