Mąż zmarłej aktorki znaleziony nieżywy


Mąż zmarłej w grudniu aktorki Brittany Murphy, scenarzysta Simon Monjack został znaleziony nieżywotny w niedzielę w swoim domu w Hollywood Hills - pisze "LA Times". Przyczyna śmierci na razie nie jest znana - podała policja w Los Angeles.

"Polskich królików w tym dokumencie nie ma"


Spełnił mi się jankeski sen - przyznał we wtorek 37-letni reżyser Bartek Konopka. Jego klisza "Królik po berlińsku" otrzymał nominację do tegorocznego Oscara w kategorii maksymalny krótkometrażowy dokument.

Sąd nie posłucha tekstów Pei


Peja nie będzie ścigany za wołanie do przemocy podczas koncertów. na wskroś mówiąc chodzi o teksty piosenek rapera. Sąd Rejonowy w Lesznie (woj. wielkopolskie) podtrzymał w poniedziałek decyzję prokuratury.

Nergal nie zabije pudelka


Album grającego ekstremalnie ciężką muzykę Behemotha trafił na prestiżowa listę magazynu "Billboard". Polskiemu wykonawcy nie udało się to nigdy wcześniej, jednak wykaz ta publikowana jest od 50 lat. - Jak tam trafiliśmy? Polecieliśmy samolotem - żartuje Adam Darski, lider zespołu.

Nike za "Piosenkę o zależnościach i uzależnieniach"


Najlepszą polską książką 2009 jest tom poezji "Piosenka o zależnościach i uzależnieniach" Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego - uznali jurorzy konkursu Nike 2009. Ta prestiżowa premia trafiła w ręce poety pierwszy raz od sześciu lat.

znalezionych: 587, strona 1 z 118
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>