Urocze czeskie miasteczko


Czeskie małe miasteczka potrafią zachwycić świetnym stanem historycznych dzielnic, zabytkowymi obiektami , a także wyśmienita kuchnią. Jednym z takich miejsc jest czeskie miasto Vsetin, z którego pochodzi premier Czech, Mirek Topolanek.

Świętokrzyskie: trzy miejsca na odpoczynek


Proponujemy trzy różne trasy wycieczek po województwie świętokrzyskim - piękne zabytki architektoniczne Sandomierza, malowniczą przyrodę Ponidzia czy też uzdrowiskowy atmosfera Buska-Zdroju.

Wyjątkowa Noc Pragi


w toku pierwszej Nocy Pragi chcemy zaprezentować tą dzielnicę z jak najlepszej strony, odczarować ten przewodzący niedobry mit, z jakim ona się zmaga - powiedział Tomasz Kaliński, dyrektor Domu Kultury Praga, zachęcając warszawiaków do uczestnictwa w imprezie, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 12 czerwca.

Miejsca, które pożądane byłoby odwiedzać w 2010 roku


Przedstawiamy ciąg dalszy opublikowanej dzięki diariusz New York Times listy miejsc, które należałoby odwiedzać w 2010 roku. Wśród nich są tak egzotyczne miejsca jak Nepal czy Kuala Lumpur, ale dodatkowo bliższe nam - Czarnogóra, Macedonia czy Austria. Sprawdź, dokąd i dlaczego pożądane byłoby pojechać.

Last minute na każdą fundusze


Oferty last minute to ewentualność na ogromnie tanie i ciekawie zorganizowane wakacje. Sprawdziliśmy oferty biur podróży, dokąd powinno się wypocząć dysponując budżetem do 3000 zł.

znalezionych: 725, strona 1 z 145
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>