egzotyczny pedicure SPA


Wykorzystując zysk owocu grejpfruta Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA przygotowało profesjonalną serię produktów do pielęgnacji stóp wschodni pedicure SPA system Professional.

Zabiegi fizykalne w schorzeniach podologicznych.


amor dyskomfortu, bóle nasilające się przy chodzeniu i dłuższym staniu skłaniają pacjentów do szukania pomocy w gabinetach lekarskich i podologicznych. od czasu do czasu bólom towarzyszą obrzęki stóp, drętwienia, bolesne kurcze mięśni, odciski, modzele, a w zaawansowanych przypadkach chorobowych zniekształcenia układu kostnego.

Fabacum. Jak najskuteczniej neutralizować kalorie skrobiowe


Ile fasolaminy popyt aby skutecznie neutralizować kalorie skrobiowe? Czym różnią się od siebie preparaty neutralizujące skrobię? Na co należy przekazać uwagę obok wyborze neutralizatora? Nie wiesz? Vitana podpowie!

czytaj dalej

Szybka i niesłychanie tania rozkład krwi


rozbiór grupy krwi ABO (oraz Rh) stanowi jeden z bardziej podstawowych testów, jakie przeprowadzane są z wykorzystaniem lekarzy. nieobecność znajomości grupy krwi ...

Świńska grypa - młodzi zarażają się częściej, ale starsi częściej umierają


Naukowcy z Meksykańskiego Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego przeanalizowali informacje zebrane za pośrednictwem system nadzoru nad grypą w okresie od 28 ...

znalezionych: 466, strona 1 z 94
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>