Gen. Skrzypczak: naciski na pilotów są częste


Naciski na pilotów ze strony polityków i wysokiej rangi wojskowych nie są jak na przykład nadzwyczajnym - wynika z wypowiedzi generała Skrzypczaka, byłego dowódcy Wojsk Lądowych.

Dorn deklaruje poparcie dla Kaczyńskiego


Polska zaleta oficjalnie poprze w wyborach prezydenckich kandydata PiS Jarosława Kaczyńskiego, podejmując specjalną uchwałę - poinformował wyraziciel partii Jarosław Sellin. Zdaniem rzecznika klubu PiS, Mariusza Błaszczaka, to wielce dobry sygnał".

Jak wierzyć na Wielkanoc?


pies z kulawą nogą nie wyobraża sobie Wielkanocy bez hojnie zastawionego stołu i spotkań z najbliższymi, co sprawia, że Chronos przedświąteczny to dla handlowców czas gorączkowych przygotowań i największych finansowych zysków.

Lokaty walutowe - czy warto?


Ostatnie dni kwietnia tudzież arche maja obfitowały w gwałtowne zmiany kursów walut. wsio za sprawą Grecji i jej problemów finansowych. groźba ogłoszenia bankructwa przez jednego z członków strefy euro zachwiała wiarą inwestorów i odbiła się na wartości walut regionu, w tym Polski.

Poprawia się sytuacja na rynku pracy


obniżenie liczby zatrudnionych w przedsiębiorstwach coraz trwa, ale tendencja ta otwarcie słabnie. Miłą niespodziankę sprawiły płace.

znalezionych: 2553, strona 1 z 511
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>