Dostaniemy listy od Komorowskiego


Polacy w krótkim czasie znajdą w swoich skrzynkach pocztowych list od marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego. Będzie to element kampanii wyborczej. Nad treścią listu coraz pracuje główne biuro kandydata.

Dawni działacze PiS w kole poselskim Polska XXI


Tygodnikowi wprost udało się ustalić, że niezrzeszeni posłowie: Ludwik Dorn, Jacek Tomczak i Jan Filip Libicki zasilili szeregi klubu poselskiego Polska XXI.

Żałoba narodowa


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski ogłosił żałobę narodową po śmierci nad 80 osób w katastrofie prezydenckiego samolotu.  

Pop-art po polsku


Marian subtelność to artysta, który został skazany na banicję w powszechnej świadomości. Trafił do magazynu historii sztuki, raz za razem pomijany jest zupełnie w antologiach i podręcznikach.

W naszej drukarni zawsze znajdziesz doskonałej jakości kalendarze reklamowe które produkujemy od wielu lat, dla klientów w całej Europie

Jesteśmy drukarnią największą na ?šląsku gdzie zamówisz kalendarze reklamowe w najlepszej cenie

Niemcy znaleźli wybieg na życie nadwyżką


Niemiecki chętnie czytany dziennik "Bild" w artykule "Sprzedajcie przecież wasze wyspy, splajtowani Grecy... i Akropol pospołu z nim!" wezwał przyjeżdżającego do Szwab greckiego premiera Papandreu do powszechnej prywatyzacji.

znalezionych: 2553, strona 11 z 511
<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>