Premier: Złożymy wniosek o asystent do UE


Donald Tusk zapowiedział, że złoży wniosek do Unii Europejskiej o barki finansową w celu m.in. odbudowy infrastruktury. Tak w środę zadecydował szczebel po spotkaniu zespołu zarządzania kryzysowego.

Czy polskie firmy wrócą do Iraku?


Powojenna odbudowa Iraku miała być trampoliną polskiej gospodarki. jak 7 lat temu polscy żołnierze odlatywali do Zatoki Perskiej, politycy mamili opinię publiczną, przeciwną udziałowi naszych wojsk w konflikcie, wizją wielomiliardowych kontraktów, nowych miejsc pracy i petrodolarowymi zyskami z eksploatacji irackich pól naftowych.

rezygnacja szefa Rządowego siedlisko Bezpieczeństwa


prezes rady ministrów odwołał szefa Rządowego ognisko Bezpieczeństwa kapitana Przemysława Gułę. Sprawą nagłej dymisji zajęła się już agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

armia RP ma nowych dowódców


W czwartek zostali nominowani nowi przywódcy. Od tej pory Wojska Lądowe, Siły Powietrzne i Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych mają nowych dowódców.

Hipoteki bez wkładu własnego są o wiele droższe


Oprocentowanie kredytów hipotecznych bez wkładu własnego jest wyższe od ofert dla osób go posiadających, szczególnie w kredytach walutowych. Na akcesorium powinno się się rozliczać z ubezpieczeniem niskiego wkładu podnoszącym koszt pożyczki.

znalezionych: 2553, strona 2 z 511
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>