Lepiej w złoto czy w akcje?


Akcje należą chwilowo do ogromnie ryzykowanych aktywów z tej prostej przyczyny, że przez kilkanaście miesięcy ich ceny dobrze zbudowany i w tym czasie nie odbyła się żadna większa i dłuższa korekta.

Waluty: spokojna posiedzenie


Za nami spokojna posiedzenie na rynku walutowym. Notowania EUR/PLN nie wyszły abstrahując od obserwowany w pierwszej połowie sesji przedział wahań 3,8800 - 3,9000, a kurs USD/PLN konsolidował się w okolicach poziomu 2,8900.

dwójka EUR/USD znalazła dno w przedziale 1,21-1,22


W rozpoczynającym się tygodniu w dalszym ciągu nastroje na globalnych rynkach finansowych powinny modyfikować krótkoterminowe będący w modzie na forexie.

Sikorski rozpoczyna kampanię przedwyborczą


stary MSZ Radosław Sikorski w niedzielę rozpoczyna swoją kampanię przedwyborczą. Rozpocznie ją konwencją wyborczą w Bydgoszczy. Walczy on o nominację na kandydata PO w wyborach prezydenckich.

Prawybory w PO - dziś dyskusja


dzień dzisiejszy o 13 rozpocznie się przedwyborcza dysputa Bronisława Komorowskiego i Radosława Sikorskiego. przypadkiem ona zadecydować, kto z działaczy Platformy Obywatelskiej zostanie bezapelacyjnie wybrany na kandydata w nadchodzących wyborach prezydenckich.

znalezionych: 2553, strona 3 z 511
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>