Komorowski zyskał zalecenie Cimoszewicza


Włodzimierz Cimoszewicz udzielił oficjalnego poparcia Bronisławowi Komorowskiemu.

Pół miliarda złotych dla kolegów w akcjach PGE


W związku z przebiegiem emisji akcji PGE nasuwa się zasadnicze pytanie: dlaczego ustalono cenę niższą, niż akceptował rynek? Dlaczego ostateczna pula akcji dla inwestorów indywidualnych wyniosła zaledwie 15 proc. oferty? PGE (Polska zespół Energetyczna S.A.) - do tej pory spółka Skarbu Państwa - przeprowadziła emisję 260 mln akcji w ramach IPO i pozyskała niemal 6 mld zł.

Rekord cen złota, alias ucieczka od ryzyka


Po krótkim odpoczynku notowania złota na nowo znalazły się na rekordowo wysokim poziomie. dzień wczorajszy za uncję wypada było płacić nawet 1092 dolary. Do kolejnej psychologicznej bariery mamy więc dopiero co 8 dolarów. dziewiczy rekord nieprzypadkowo padł przed chwilą teraz.

odpowiedź władz Rosji na zamach w Moskwie


Prezydent jak i prezes rady ministrów Rosji wypowiedzieli się w sprawie dzisiejszego zamachu w moskiewskim metrze, w którym zginęło co najmniej 37 osób, a kilkadziesiąt zostało rannych.

niegodny potrzeba na powierzchnie biurowe


Po pierwszym półroczu 2009 r. zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej na rynku warszawskim wzrosły o kolejne 174.100 mkw. i przekroczyły stan 3,15 mln mkw. Najwięcej nowych projektów oddano w lokalizacjach niezależnie od centrum, zwłaszcza w rejonie Służewca.

znalezionych: 2553, strona 6 z 511
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>