Kto nie poprze Janukowycza, ten będzie przeklęty?


Prawosławny ksiądz z wioski w obwodzie rówieńskim (zachodnia punkt programu Ukrainy) postawił jawnie swoim parafianom warunek: W wyborach prezydenckich czy też zagłosujesz na Wiktora Janukowycza, albo zostaniesz przeklęty! - donosi RMF FM.

Za nieobecność OC grzywna mniejsza niż rok temu


W razie kontroli pojazdu, za absencja OC prowadzący zapłaci mandat. Jeśli okaże się, że w ogóle nie wykupił ubezpieczenia, dodatkowo zapłaci karę. W tym roku mniejszą niż w ubiegłym. każdy posiadacz pojazdu mechanicznego, poruszającego się po polskich, ale i europejskich drogach, odpowiedzialny jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, zwanego popularnie OC komunikacyjnym.

sukcesor Kropiwnickiego wybrany


34-letni Tomasz Sadzyński radny municypalny został komisarzem Łodzi.

Ascetyczna kampania wyborcza


Z nieoficjalnych rozmów polityków wszystkich ugrupowań wynika, że w tegorocznej kampanii wyborczej nie będzie krzykliwych akcentów. Najprawdopodobniej nie zobaczymy też nadmiernej ilości reklamówek w najlepszym czasie antenowym, ani plakatów na ulicach. Ta wojna ma być stonowana.

kasa obligacji do lamusa


gawęda pokazuje, że w punkcie, w którym znajdujemy się obecnie, przewyższający efekt można było dochrapać się inwestując w obligacje na polski kalkulacja lub lokując gotówkę na bankowym depozycie.

znalezionych: 2553, strona 7 z 511
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>