Ekshumują pozostałości Pyjasa


Pomimo sprzeciwów rodziny Instytut Pamięci Narodowej zdecydował, że ekshumacja zwłok zmarłego o w 1977 r. Stanisława Pyjasa zostanie przeprowadzona. data ekshumacji nie jest jeszcze znana.

meldunek ONZ nt. tajnych zatrzymań w związku z terroryzmem


W Genewie zaprezentowany został meldunek specjalnych sprawozdawców ds. tortur tudzież praw człowieka w kontekście walki z terroryzmem: prof. Manfreda Nowaka zaś Martina Scheinina. W 220-stronicowym dokumencie zostały opisane staż pozasądowych zatrzymań i tortur w różnych zakątkach świata. komunikat na wskroś opisuje historie 24 osób - ofiar pogwałceń praw człowieka oraz cytuje odpowiedzi na pytania ekspertów nadesłane przy użyciu władze 44 krajów.

Sfinks S.A. - wielki come back?


Rok temu Sfinks składał wniosek o upadłość. Dziś wprowadza nową strategię, która zakłada walkę o targ z globalnymi sieciami typu fast food takimi, jak McDonald`s.

Polaków wichrzyć się na coraz większe mieszkania


mieszkanie o powierzchni ponad 86 m2, jakie familia zarabiająca dwoje średnie pensje może kupić na zadłużenie w Łodzi, to dla wielu warszawiaków niespełnione utopia - przy takich samych zarobkach kredytu dosyć tego im zaledwie na 46 m2.

Berlusconi opuścił ambulatorium


makaroniarski premier Silvio Berlusconi został dziś wypisany ze szpitala, w którym przebywał od niedzieli, jak został uderzony figurką rzuconą dzięki szaleńca.

znalezionych: 2553, strona 9 z 511
<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>