Marcin Różycki i jego "Erotyk zza kiosku"


Na polskim rynku ukazała się pierwsza solowa płyta Marcina Różyckiego pt. "Erotyk zza kiosku".

W dniach 2-6 września Gdynia będzie rozbrzmiewać muzyką zarówno gwiazd polskiej estrady jak i młodych talentów w ramach akcji "Jestem Przyjacielem - Artyści Dzieciom". Tegoroczne pożegnanie lata odbywać się będzie w duchu integracji i równych szans. W ramach akcji odbywać się będzie przegląd Młodych Talentów "Bursztynowe Mikrofony". Młodzi artyści będą mogli zaprezentować swoje umiejętności nim profesjonalnym jury i walczyć o nagrodę Prezydenta Miasta Gdynia Wojciecha Szczurka oraz atrakcyjne... - Moje zupa spotkanie z Woodym Allenem należało do ekscytujących. Reżyser, z którym byłam umówiona na wywiad, przybył spóźniony i chory. Wszedł do pokoju, usiadł i na mnie kichnął. Od słowa przepraszam, doszliśmy do pertraktacje na temat jego związków i trzech małżeństw - pisze na canneńskim blogu nasza korespondentka Ania Serdiukow. "Nostalgia anioła" - najpóźniejszy film twórcy "Władcy Pierścieni", którego oficjalna premiera odbędzie się w styczniu 2010 roku - już zbiera nie najlepsze recenzje. "Zauroczenie Petera Jacksona efektami specjalnymi śmiertelnie rani obraz" - recenzuje błona fotograficzna "Variety".Bruce Willis w przyszłości stara się samodzielnie wykonywać wszystkie sceny kaskaderskie, chociaż producenci są temu przeciwni. Sąd karny w Bellinzonie (południe Szwajcarii) poinformował we wtorek, że widać "w ciągu dwóch-trzech tygodni" wypowie się w sprawie odwołania Romana Polańskiego od odmownej decyzji szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości w sprawie jego zwolnienia za kaucją. "Paranormal Activity", głośny film grozy ukończony zaledwie za 15 tysięcy dolarów, zarobił po pięciu tygodniach wyświetlania 100 mln dolarów! Tym samym tytuł stał się najbardziej dochodowym niezależnym filmem w historii kina.

Ochroniarzy piosenkarza George'a Michaela zaalarmowały otwarte w środku nocy drzwi do domu artysty.

Pod szyldem wydawnictwa Lou & Rocked Boys światło dzienne ujrzyała debiutancka płyta "Fafaberie" toruńskiego zespołu Disparates. "Avatar" Jamesa Camerona i "The Hurt Locker" w reżyserii jego byłej małżonki - Kathryn Bigelow z 9 nominacjami przewodzą stawce kandydatów do tegorocznych Oscarów. O nagrodę Akademii powalczy polski dokument "Królik po berlińsku".

13 marca 2010 roku. L.U.C wystąpi jako jedna z gwiazd w ramach Wroclove Frik Muzik Festival, który odbędzie się we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Bryan Ferry pracuje nad nową płytą z muzykami Radiohead i Red Hot Chili Peppers. komitet społeczny Mediów Publicznych zaapelował do władz RP, KRRiT i zarządu Polskiego Radia o działanie na rzecz utrzymania radiowych zespołów muzycznych. Jak podkreślają twórcy, likwidacja zespołów byłaby decyzją uderzającą w polską kulturę i upośledzającą poziom cywilizacyjny polskiego społeczeństwa.Utwór "Miliony monet" debiutującego wokalisty Mroza zdołał sporo namieszać na listach przebojów. Sprawdźcie wideoklip do "Femme Fatale" , drugiego singla z płyty "Miliony monet" i oceńcie, czy ma szansę ponowić szczęście poprzednika. 23 czerwca, w jedną z najkrótszych nocy w roku, przystanek CANAL+ zaprasza na przegląd najciekawszych produkcji krótkometrażowych o dzieciach i z dziećmi w rolach głównych. Zimany na szczycie listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Triumfująca w ubiegłym tygodniu Agnieszka Chylińska, została zdetronizowana przy użyciu Hey, którego najnowszy album "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy" cieszył się w minionym tygodniu największą popularnością.

Ozzy Osbourne: szczegóły nowej płyty


Ozzy Osbourne zdradził tytuł swojego nowego albumu. Krążek zostanie nazwany "Scream".

Daniel Radcliffe sparodiuje Roberta Pattinsona w "Simpsonach"


artysta dramatyczny wystąpi gościnnie w kreskówce "Simpsonowie".

Więcej rozrywki w MTV i VH1


Jesienią w stacji MTV i VH1 pojawią się trzy nowe pasma serialowe.

Finał WOŚP także w Krakowie


mimo doniesieniom XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się także na Rynku Głównym w Krakowie - jak co roku - informuje Krakowskie gabinet Festiwalowe.

19-letnia piosenkarka zagryziona!


Kanadyjska wokalistka Taylor Mitchell została zagryziona za pośrednictwem dwa kojoty.