Tusk przedstawi agregacja pracy rządu


W piątek Donald Tusk przedstawi protokół z 2,5-letniej pracy rządu. Jest to kontrakcja na nauka umoralniająca złożony przez Lewicę, która oskarża sekretariat Tuska o składanie obietnic bez pokrycia.

W marcu najwyższe zyski przyniosły te kategorie funduszy, które inwestują na europejskich rynkach wschodzących, czyli dodatkowo w Polsce. Zdecydowana większa część klientów funduszy inwestycyjnych marzec może przelecieć do udanych miesięcy - a z pewnością jako w największym stopniu udany w bieżącym roku. Zakończyło się śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień i ujawnienia tajemnicy państwowej przy użyciu Zbigniewa Ziobrę. Prokuratura Okręgowa w Płocku uznała, że dostarczony materiał dowodowy nie wskazuje na popełnienie przestępstwa. chociażby o 50% dofinansowania kosztów usług doradczych w zakresie przygotowania firmy do pozyskania kapitału z zewnętrznych źródeł finansowania o charakterze udziałowym i kosztów poniesionych na potrzebne analizy mogą otrzymać z Unii przedsiębiorcy z sektora MŚP.11 osób zginęło w dwóch zamachach w mieście Kizjlar Dagestanie w Kaukazie Północnym. Wśród ofiar znajduje się szef milicji płk Witalij Wiediernikow. podług rosyjskiego MSW poprzedni to zamachy samobójcze. nie zważając na rekordowego wzrostu zatrudnienia, bolączki polskiej gospodarki dają o sobie znać. Bezrobocie w niektórych branżach rośnie w zastraszającym tempie. W wyniku ostatnich doniesień o zastanawiających związkach Przemysława Gosiewskiego, Krzysztofa Jurgiela i Roberta Draby z pracami nad ustawą hazardową za rządów PiS, zapisek Platformy złożyli konkluzja o ich przesłuchanie.

rosyjski prezydent, Dmitrij Miedwiediew, powołał specjalną komisję do zbadania przyczyn katastrofy polskiego samolotu. Jej pracami będzie kierował sam premier Rosji Władimir Putin.

Z najnowszego sondażu TNS OBOP wynika, że gdyby wybory parlamentarne odbywały się w drugi weekend maja, na PO głosowałoby 47 proc. wyborców, a na PiS - 39 proc. Analizują notowania od marca opinia pozytywna dla PO spadło o 12 pkt proc., a dla PiS - wzrosło aż o 15 pkt proc. Jak wykonać negocjacje, aby osiągnąć akceptowalne przez wszystkie strony efekty? ale wręcz decyzje, co do których rozmówcy w rzeczy samej zgadzają się zapewnią, że konflikt interesów nie odżyje na dopiero co i nie będzie potrzebna kolejna tura rozmów.

W razie kontroli pojazdu, za nieobecność OC prowadzący zapłaci mandat. chyba że okaże się, że w ogóle nie wykupił ubezpieczenia, jednocześnie zapłaci karę. W tym roku mniejszą niż w ubiegłym. iks właściciel pojazdu mechanicznego, poruszającego się po polskich, ale i europejskich drogach, zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, zwanego popularnie OC komunikacyjnym. Wulkaniczny pył znad Islandii utrudnia niemieckiej kanclerz odrodzenie się do kraju. najważniejszy urząd typowy opublikował dane dotyczące zarejestrowanych notarialnie i objętych ewidencją statystyczną transakcji kupna/sprzedaży dokonanych na rynku nieruchomości w Polsce w 2008 roku.Wczorajsza sesja na rynku eurodolara upłynęła w oczekiwaniu na przemówienie kanclerz Angeli Merkel, w czasie którego miała ona opowiedzieć posada Szwab w kwestii udzielenia pomocy Grecji. odjazd na wakacje to dla wielu osób najbardziej wyczekiwana sekunda w roku. Lepiej choć stronić zaciągania kredytu na ten cel. Pojawiły się już pierwsze po zakończeniu żałoby narodowej wyniki sondaży wyborczych. W zależności od zleceniodawcy i instytucji przeprowadzającej badanie, rekomendacja dla poszczególnych ugrupowań różni się, nieraz o nieco procent. lecz wciąż jedno jest pewne - architektura w dalszym ciągu cieszy się największą popularnością.

Przyspieszone wybory, uzupełnianie stanowisk


wedle Konstytucji, obowiązki prezydenta w przypadku jego śmierci przejmuje marszałek Sejmu. W ciągu dwóch tygodni musi on rozpisać nowe wybory z datą nie późniejszą, niż kolejne 60 dni od chwili ich rozpisania.

Komorowski o priorytetach prezydentury


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski spotkał się z wykładowcami i studentami Politechniki Częstochowskiej. Spotkanie poświecone było m.in. priorytetom ewentualnej prezydentury obecnego marszałka Sejmu.

Ile prezes rady ministrów i prezydent wydali na premie dla urzędników?


Jak ujawniła dzisiejsza rzeczpospolita , za miniony rok urzędnicy organów administracji państwowej dostali premie. Donald Tusk przekazał na ten cel 111 tys. zł, BBN 349 tys. zł, zaś MSWiA ponad 8 razy tak wiele co BBN. biuro Prezydenta atoli nie chce zdradzić informacji, jaką kwotą nagrodziła swoich pracowników.

Ziętek zlustrowany


naczelny Polskiej Partii Pracy i pretendent na prezydenta Bogusław Ziętek nie skłamał w oświadczeniu lustracyjnym. prawdziwość jego oświadczenia potwierdził Sąd Okręgowy w Gliwicach.

Nasza drukarnia w Sosnowcu produkuje i drukuje kalendarze reklamowe doskonałej jakości.

atak rebeliantów w prowincji Baghlan!


paragraf kontrolny w północno-wschodnim Afganistanie został zaatakowany przez rebeliantów. Zginęło ośmiu afgańskich policjantów.