The Flaming Lips: rocznica urodzin w trakcie festiwalu


Gitarzysta Steven Drozd obchodził swoje 41 urodziny podczas występów grupy The Flaming Lips na festiwalu Bonnaroo.

Aż trzy komedie romantyczne między premier tygodnia? Walentynki tuż tuż... Na szczęście do kin trafiają w piątek również ambitniejsze produkcje, m.in. nagrodzony w Cannes "Fish Tank" Andrei Arnold i "Tlen" Iwana Wyrypajewa z rolą Karoliny Gruszki. Bill Murray rozczarował wszystkich fanów kultowego filmu "Ghostbusters", stwierdzając, że nie ma żadnych planów sequela filmu w reżyserii Ivana Reitmana. Niedawne zamieszanie wokół kontynuacji serii nazwał "stekiem bzdur". We wtorek, 20 kwietnia, projekcją "89 mm od Europy" polskiego reżysera Marcela Łozińskiego rozpocznie się 10. przegląd Filmów Krótkometrażowych w Nicei - Un Festival c'est trop court! Gościem specjalnym tegorocznej imprezy, która potrwa do 25 kwietnia jest Polska.W lutym Hate wyruszy na trasę promującą ich najpóźniejszy klaser "Morphosis". 1 kwietnia 2010 r. w dniu urodzin Trójki - Marek Niedźwiecki wraca na Myśliwiecką 3/5/7. Trójka od poniedziałku 28 marca zaczyna wielkie odliczanie do jego powrotu. lecz wciąż na stronach INTERIA.PL możecie dojrzeć teledysk do piosenki "To jest komiks" Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, prywatnie małżonków.

W sobotę, 15 sierpnia drużyna Pearl Jam wystąpiła w Berlinie.

Muniek "Muniek", Sony Music Gitarzysta Dave Navarro z grupy Jane's Addiction dołączył do grona gwiazd show-biznesu, które wsparły kampanię broniącej praw zwierząt organizacji PETA.

Robert Delira, współzałożyciel formacji Żywiołak, przygotował maxi-singiel swojego solowego projektu - Roberto Delira & Kompany. "Na Wspólnej" to co chwila popularniejszy telewizyjny adres. Świadczą o tym nad kwartet miliony widzów, które w ostatnich dniach odwiedziły ulicę Wspólną. Gości z odcinka na obręb przybywa. grupa Scorpions uświetni jubileusz 50-lecia zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca. formowanie zagra dwa koncerty.Właśnie ukazał się urzędowy teledysk do utworu "Grand Central" Tomasza Stańki z jego najnowszej płyty "Dark Eyes". Za reżyserię klipy odpowiedzialni są Katarzyna drąg i Przemysław Adamski. przeciwnie trzy filmy trafiają w piątek na ekrany kin: "Green Zone" - kolejna po Bournie współpraca Paula Greengrassa i Matta Damona, nieznany obraz Roberta Glińskiego "Benek" oraz amerykańska komedia z Ashtonem Kutcherem i Katherine Heigl "Pan i płeć piękna Kiler". Nagranie za pomocą grupę Boyzone nowego albumu, po nagłej śmierci wokalisty Stephena Gately'ego było swoistą terapią dla lidera zespołu - Ronana Keatinga.

"Glee" rusza w trasę


Obsada serialu "Glee" wyrusza w trasę koncertową po Ameryce.

Cannes i Gdynia - festiwalowy maj w telewizji


Wmaju polscy kinomani z pewnością będą śledzić dwa ważne wydarzenia filmowe: Międzynarodowy festiwal Filmowy w Cannes a festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Obie imprezy zagoszczą w telewizji. Canal+ zapowiada codzienne relacje.

rock jest martwy?


Z dużym zaskoczeniem (zagraniczne depesze donoszą wręcz o szoku) przyjęto fakt, że na imprezie Q Awards, rockowej z definicji i tradycji, uhonorowano popowe wokalistki.

Wiem, kto zgra na polskich eliminacjach Wacken Open Air


Tegoroczne, polskie eliminacje do największego metalowego festiwalu na świecie, Wacken Open Air odbędą się 15 maja w Toruniu w klubie Od Nowa. Weźmie w nich udział sześć zespołów: Chain Reaction, Empty Playgroung, Killjoy, Neuronia, The No-Mads, The Sixpounder. Jako zespoły abstrahując od konkursowe zagrają Virgin Snatch i None.

Sublim o wieku dorastania


19 marca dużą płytą "Summerends" zadebiutuje w wytwórni EMI pochodząca z Żywca skład Sublim.