Polska ekipa na statku przemytniczym


Izraelska marynarka zatrzymała w nocy statek handlowy, pływający pod banderą Antigui, który podejrzewano o przemyt broni. Według izraelskiego radia kapitan i załoga jednostki to ludzie polscy.

Za nami spokojna sesja na rynku walutowym. Notowania EUR/PLN nie wyszły oprócz obserwowany w pierwszej połowie sesji przedział wahań 3,8800 - 3,9000, a bieg USD/PLN konsolidował się w okolicach poziomu 2,8900. katalog Dostępności Kredytowej wrócił do trendu wzrostowego, w marcu wyniósł 104,33 pkt, o 1 pkt więcej niż w lutym. Bóg ilość IDK osiągnął w styczniu br. - 107,52 pkt. W czwartek Lech Kaczyński złoży wizytę w Kijowie. Głównym powodem jest popularność udziału w uroczystości zaprzysiężenia nowego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza. Jak poinformował minister Mariusz Handzlik, w czasie wizyty w Kijowie dojdzie także do spotkania obu głów państw.Kaspersky Lab przedstawia w zarysie zagrożenia spowodowane aktywnością cyberprzestępców, jakich możemy spodziewać się w 2010 roku. W 2008 roku analitycy firmy przewidywali wzrost liczby globalnych epidemii. Niestety, ekstrapolacja ta okazała się trafna: 2009 rok był służalczy przy użyciu zaawansowane szkodliwe programy z funkcjonalnością rootkita, robaka Kido (znanego oraz jak Conficker), ataki sieciowe i botnety, oszustwa SMS natomiast ataki na portale społecznościowe. Czego jeszcze możemy spodziewać się po 2010 roku? W 2009 roku wielkość mieszkań oddanych do użytku była o 3,1 proc. niższa niż w roku 2008 - podał we wtorek GUS. coraz zanim miesiącem wielkość mieszkań oddanych w okresie styczeń-listopad 2009 była o 5,9 proc. wyższa niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. zmiana na lepsze zdrowia zaproponowana przez prezydenta USA ma szanse na powodzenie. senat zatwierdził w pierwszym głosowaniu projekt. Ostateczne uchwalenie reformy mogłoby nastąpić 24 grudnia tego roku.

Na konferencji prasowej Piskorski poinformował, że przeszukanie jego mieszkania miało alians z zawartą przez niego umową z antykwariuszem w 1997r., a dotyczącą sprzedaży dzieł sztuki. Stawiam się wszędzie tam, gdzie jestem wzywany dzięki różnego rodzaju służby publiczne, bo uważam, że obowiązkiem każdego obywatela, a polityka w szczególności jest wytłumaczenie się mówił Paweł Piskorski w programie Minęła dwudziesta .

parę milionów Polaków woli w czasie kryzysu pozostać za granicą, niż wrócić do kraju, gdzie, jak twierdzą rządzący, recesji jednakowoż nie ma. Już w sześciu bankach można zaciągać debet mieszkaniowy na 300 tys. zł z marżą u dołu 2%. Najniższe na rynku marże zaczynają przezornie zbliżać się do tych sprzed kryzysu.

W pierwszych trzech miesiącach roku niezmiernie prawidłowo radziły sobie fundusze akcji. Aż 22 z nich zdołało uzyskać dla swych klientów ponad 10 proc. zysku. Najlepszemu udało się zapracować mało co 18 proc. "Paweł Poncyliusz, tak jak Jarosław Kaczyński mylą dwa pojęcia - prywatyzację z komercjalizacją. ewentualnie panowie są ignorantami, albo cynikami, którzy starają się zasugerować nieprawdę" - powiedział Bronisław Komorowski w "Sygnałach Dnia". Jego zdaniem służba zdrowia nie może pozostać sprywatyzowana, gdyż naruszałoby to konstytucję. Wydawca otwarcie a poprzedni zwierzchnik tygodnika, alias Wojciech Sumliński natomiast Marek Król, muszą usprawiedliwić się Waldemara Chrostowskiego za to, że sugerowali, jakby współpracował on z SB (również w sprawie mordu). Chrostowski był kierowcą i przyjacielem ks. Jerzego Popiełuszki.Zima, o dziwo, w tym roku drogowców nie zaskoczyła. sytuacja być może wyglądać cokolwiek czyli w przypadku miłośników fotografii - przeczytajcie jak zadbać o siebie i sprzęt. W pięciu punktach. Z najnowszego sondażu TNS OBOP wynika, że o ile wybory parlamentarne odbywały się w inny weekend maja, na PO głosowałoby 47 proc. wyborców, a na PiS - 39 proc. Analizują notowania od marca protegowanie dla PO spadło o 12 pkt proc., a dla PiS - wzrosło aż o 15 pkt proc. Izraelska marynarka zatrzymała w nocy statek handlowy, pływający pod banderą Antigui, jaki podejrzewano o szmugiel broni. podług izraelskiego radia kapitan i załoga jednostki to ludzie polscy.

Sondaż: Komorowski ucieka Kaczyńskiemu


Bronisław Komorowski odskakuje Jarosławowi Kaczyńskiemu w wyścigu do fotelu prezydenta. Na kandydata PO głosowanie chce oddać 53 proc. społeczeństwa, naczelny PiS przypuszczalnie zliczać na 31 proc. poparcia wynika z cotygodniowego sondażu prezydenckiego PBS DGA dla prasa Wyborczej .

Chomikuj.pl zasypany skargami wydawców


Wydawcy książek setkami skarg zasypują Chomikuj.pl - najpopularniejszy serwis wykorzystywany do udostępniania nielegalnych kopii książek.

Andrzej Lepper: reaktywacja


Andrzej Lepper postanowił o sobie przypomnieć. W programie 24 Godziny zapowiedział, że Samoobrona z całą pewnością wystartuje w wyborach samorządowych.

Banki muszą darować kredytobiorcom


Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (SOKiK) pod koniec ubiegłego roku stwierdził jednoznacznie, że za bardzo długie pobieranie składki na polisa pomostowe przez banki jest bezprawne.

Kiedy sprzedawałem mieszkanie i szukałem rzeczoznawcy ten rzeczoznawca majątkowy Warszawa okazał się najlepszy

Przestrzeń pwoetrzna nad Polską częsciowo otwarta


obszar powietrzna nad Polską została otwarta o godzinie 4 rano, lecz tylko dla samolotów rejsowych lecących powyżej 6 km nad ziemią i bez dyspozycja lądowania - informuje głosiciel Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Grzegorz Hlebowicz.