100 % LOV w LOV


Zobacz, jak powstawała debiutancka krążek LOV "Minus szum", która ukaże się 11 września nakładem QL Music.

Juliette Lewis "Terra Incognita", The End Records 9/10 Co wynika dla poezji polskiej, jej czytelników oraz samych poetów z nagrody Nike dla tomu Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego? Tym pytaniem gabinet Literackie rozpoczyna debatę "Być poetą dzisiaj". Sean Stone, syn Olivera, postanowił pójść w ślady utalentowanego ojca. 26-latek szykuje się do reżyserskiego debiutu.Jared Leto twierdzi, że awans aktorska jest w wyższym stopniu satysfakcjonująca, niż tworzenie muzyki. To potwierdzone - Freida Pinto wystąpi w "Rise of the Apes". Kolejną gwiazdą filmu będzie John Lithgow. Oscar Isaac, którego w kinach można zobaczyć w roli Króla Jana w "Robin Hoodzie", najprawdopodobniej zagra w nowej produkcji Madonny "W.E.".

Foo Fighters nieoczekiwanie wracają. Dowodzona z wykorzystaniem Dave'a Grohla formowanie rozpoczęła pracę nad nowym albumem. I to z nie byle kim w roli producenta.

Gwiazda filmu "Alicja w Krainie Czarów" przyznaje, że każdorazowo sądziła, iż czeka ją praca w restauracji i wieczne spłacanie długów "MTV Cribs" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych MTV Polska. 2 września wystartuje jego trzecia Polska odsłona.

"Handlarz cudów" w reżyserii Bolesława Pawicy i Jarosława Szody zdobył nagrodę publiczności na zakończonym 22 listopada w Koninie 19. Przeglądzie Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty". Na ekrany kin we Włoszech wchodzi rychło film, który przedstawiany jest przy użyciu jego twórcę, reżysera Enzo Acriego jako "anty-Gomorra", czyli kontrakcja na hałaśliwy obraz o neapolitańskiej mafii w reżyserii Mateo Garrone, nakręcony na podstawie demaskatorskiego bestsellera Roberto Saviano. wyrób "Newt" – najnowszego filmu uczelnia Pixar – została odwołana.Dokumentalny film o polskim rocku - "Beats of Freedom - Zew wolności" - trafi 12 marca na ekrany kin. Legendy rockowego podziemia - m.in. Muniek Staszczyk i Tomek Lipiński - dzielą się w nim wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. Bill Pullman obawia się, że nie otrzyma propozycji powrotu do sequeli filmu "Dzień Niepodległości". Lechistan premiera "Zmierzchu bogów", na podstawie filmu Luchino Viscontiego, w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego, odbędzie się w sobotę w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. W przedstawieniu wystąpią m.in. aktorzy warszawskich scen: Ewa Dałkowska, Mariusz Bonaszewski i Władysław Kowalski.

17-latka apeluje: "Przestańcie!"


Amerykańska gwiazdka Miley Cyrus stała się przeciwniczką popularnego serwisu społecznościowego Twitter. poprzednio młoda piosenkarka i aktorka za pośrednictwem strony informowała fanów o każdym swoim ruchu!

Premiera filmu na... YouTube


"Striker" to pierwszy bollywoodzki film, którego premiera z wyjątkiem granicami Indii odbyła się... w serwisie YouTube.

Szczepkowska prezesem ZASP?


Aktorka Joanna Szczepkowska powiedziała w poniedziałek, 1 marca, dziennikarzom, że otrzymała nieoficjalną propozycję objęcia stanowiska prezesa Związku Artystów Scen Polskich (ZASP). Dodała, że zaproponowano jej niezależnie od tym rolę w spektaklu w Teatrze Narodowym.

Bono: Nagła funkcjonowanie


piosenkarz irlandzkiej grupy U2 - Bono - przeszedł operację kręgosłupa w szpitalu w Monachium.

Po Conanie Barbarzyńcy okres na Kulla Zdobywcę


pracownia Paradox Entertainment rozpoczyna realizację nowego filmu o Kullu Zdobywcy.